Události v Vzlet

14:00-16:00 Velikonoční oslava v duchu lidových tradic – tvůrčí odpoledne je určeno pro malé i velké. Přijďte si uvít svoji první velikonoční palmu, která ozvláštní Vaši domácnost a jako posvěcená ratolest bude vyzařovat ochrannou sílu.

19:30 – Podmanivé melodie a zasněné spojení vokálů zachycují kouzlo mezi Terezou Lavičkou-Sladkou a Miroslavem Patočkou. Dvojice založila dream-popový projekt teepee v roce 2015 a od té doby společně prozkoumává prostor mezi elektronikou a folkem. Lyrické texty jsou osobní zpovědí obou členů kapely.

Nášvih jarní energie, oblečení i rostlinný swap, přesazování, degustace microgreens a macramé závěsy na vaše zelené radosti! Jo a swapování!

17:00 – Další z řady koncertů pro děti, tentotkrát se zaměříme na smyčcové nástroje, na které budou při koncertě hrát ti nejlepší z nejlepších – členové České filharmonie a Symfonického orchestru Českého rozhlasu. To ale neznamená, že to bude nuda! Právě naopak! Čeká nás legrační a akční koncert klasiky, jak ji určitě neznáte. Pro děti […]

19:30 – Uvadající přátelé, někdejší fenomenální rozhlasový moderátor Pavel Pláteník (Ondřej Cihlář) se stárnoucím noblesním sólistou Příbramského divadla v Příbrami Karlem Krautgartnerem( Petr Prokop), si zvou do své pravidelné talkshow vždy dva neotřelé hosty.

reklama
reklama
reklama