Článek

MAU P VYSTOUPÍ V ROXY

Line-up: 23:00–01:00 Victor Tellagio, 01:00–03:00 Mau P, 03:00–05:30 Wotty

2nd stage: Daniel Neighbour , Pat Heart

Může se zdát, že Mau P je na scéně nováčkem a jeho track Drugs from Amsterdam, který se v hitparádách pětadvaceti zemí dostal do top 10, one-hit-wonder. Je to chaotická, hříšná, vibrující, špinavá, fuck you hudba, shrnuje DJ a producent dříve známý jako Maurice West, jemuž nejbližší okolí neřekne jinak než Maupie. Nyní tohle zázračné dítě plné energie rozproudí v české premiéře Roxy v sobotu 4/3.

Právě u příležitosti releasu na labelu Repopulate Mars přichází pod jménem Mau P. Jeho Drugs From Amsterdam se stává hymnou závěru léta 2022. Nakažlivé vokály, dunivá basová linka a nespoutané dropy ocenili jako bezkonkurenční partystarter kupříkladu David Guetta anebo Tiësto.

„Mým cílem bylo zkombinovat různé žánry a spojit je tak, aby vzniklo něco funkčního. Jsem rád, že to šlape a lidé to označují za osvěžující,” říká Mau P, který patří k nejnovější vlně talentů ve světě techhouseu. Jako Maurice West dříve uhranul singly Boogie Machine a Voices in my Head neboremixy Rhythm Of The Night a Everytime We Touch.

instagram.com/maupmusic

maupmusic.com

facebook.com/maupmusic

reklama
reklama
reklama