Novinky na alternativní scéně

Připravuje Josef Sedloň

neděle 20:00 – 01:00

novinky@radio1.cz

O Pořadu

Pořad, v němž uslyšíte zcela nové zahraniční singly, alba či kompilace, některé i exkluzivně a poprvé právě zde!    

Vysílání

Nadcházející

Uplynulé

  • Tracklist
  • Singly/EPs: - :
  • Lane 8 - Woman / This Never Happened
  • Yarni - Hold ft. Emily Marks (Fort Romeau rmx) / EMK
  • TOLEDO - Oak Hill (Shirley 7´´) / Grand Jury
  • Batavia Collective - Joni Indo / R&S
  • Feiertag - resolution / Sonar Kollektiv
  • Made By Pete & Just Her - The Tide (Billka rmx) (The Tide EP) / The Soundgarden
  • Slowly Rolling Camera - Cue: State of Mind / Edition
  • Hatis Noit - Inori (William Basinski rmx) / Erased Tapes
  • Bella Boo - Get away (Looney Talks EP) / Studio Barnhus
  • VIQ - Forever / VIQ Music
  • JP Sunshine - La Fiesta (La Fiesta EP) / Steel City Dance Discs
  • Ital Tek - Darking / Planet Mu
  • PALLADIAN - Sierra ft. Murge / Loci
  • Martyn Heyne - Yugen / Tonal Institute
  • Phoenix - After Midnight ft. Clairo / LOYAUTÉ/Glassnote
  • Helsloot & Tom Zeta - Amora (Martin Waslewski rmx) / Poesie Musik
  • Vesky - Cascade Ritual / Vesky
  • Lycoriscoris - How to spend Time until Death (In the Stream EP) / Seven Villas
  • Saroos - Mutazione ft. Eva Geist / Alien Transistor
  • Neograph - Neophilia / Fabrique
  • Carlos Cipa - Forgotten me (Janus Rasmussen rmx) / Parlophone
  • Randall Jones & Four Candles - Mindgrooves (Mindgrooves EP) / Bedrock
  • Sophie Hutchings - Time to forget / Mercury KX
  • Felix Laband - 5 Seconds ago (Coldcut rmx) (Remixes EP) / Compost
  • Elkka - Hands (edit) (Hands SP) / !K7
  • Aukai - Thaw / Aukai Music
  • Dj.Mc - Who wants smoke (Relentless EP) / Hyperdub
  • Hugar - fall (Hania Rani rmx ft. Hania Rani) / XXIM
  • Inigo Kennedy - Maelstrom (The long Tail EP) / Asymmetric
  • Keep Shelly In Athens - Melodious Day / Athenian Aura
  • Mattes K - Yellow Birds (Yellow Birds EP) / LUKINS
  • Oval - Rytmy / Thrill Jockey
  • Jon Kennedy - Terrible Things / Jon Kennedy Federation
  • Boyish - Girls are mean / R&R digital
  • Robert Doherty - Dream of me / Shall Not Fade
  • Svaneborg Kardyb - Hav / Gondwana
  • SkarWorX - So why are you here? / Lamour
  • Bakar - Pit Stop (Good News EP) / Black Butter
  • Nils Hoffmann - Far behind (Jeremy Oleander rmx) (A Radiant Sign Remixed EP) / Anjunadeep
  • Beach Fossils - Don´t fade away / Bayonet
  • Rival Consoles - Spirit Loop / Erased Tapes
  • Om Unit - Forward (Atlantis EP) / Om Unit
  • GoGo Penguin - Parasite / XXIM
  • GusGus - Into the Strange / YOOM
  • Fila Brazillia - Toro de Fuego / REWARM
  • Shygirl - Woe (I see it from your Side) (Björk rmx) / Because Music
  • Grandbrothers - Daybreak / City Slang
  • Alba: - :
  • Depeche Mode - My favourite Stranger (Memento Mori) / Mute
  • Lambert - Lucamballard (All this Time) / Mercury KX
  • Lucinda Chua - You (Yian) / 4AD
  • Andrea - Remote Working (Due in Color) / Ilian Tape
  • Arooj Aftab, Vijay Iyer, Shahzad Ismaily - To remain / To return (excerpt) (Love in Exile) / Verve
  • Thoma - Fula (Pictures of Infinity) / Folded Music
  • Girls In Airport - Sachette (How it is now?) / Kaja
  • Mikkel Rev - Crater (The Art of Levitation) / A Strangely Isolated Place
  • Qwalia - Vagherah (Sound & Reason) / Albert´s Favourites
  • Neil Cowley - Ticker Tape (Battery Life) / Mote
  • Marc Romboy - Aurora (Music made for Aliens) / Awesome Soundwave
  • East Forest & Peter Broderick - Journey to the Holy Well (Burren) / Bright Antenna
  • Unknown Mortal Orchestra - That Life (V) / Jagjaguwar
  • Ole-Bjorn Talstad - Motlys (Ferd) / Moderna
  • Kompilace: - :
  • Lawrence Hart - Wanderlust (VA: Sidewalk Euphoria) / Hotflush
  • Tracklist
  • Singly/EPs: - :
  • Soulmade - Quid Pro Quo (Mind Force EP) / Droid9
  • Massane - Craving ft. Benjamin Roustaing / This Never Happened
  • Benny Sings - Pyjamas ft. Remi Wolf / Stones Throw
  • FACS - Slogan / Trouble in Mind
  • Mark de Clive-Lowe & Shigeto & Melanie Charles - Strings / Soul Bank Music
  • Antagonist - Observe (Rites EP) / R&S
  • CEAUS - Luna (radio mix) (Luna SP) / Poesie Musik
  • Misticeti - Mirage / Loci
  • Moreish Idols - Between these Ears / Speedy Wunderground
  • Leaving Laurel - One last Thing you never said / Anjunadeep
  • Panik Deluxe - god complex / Seayou
  • Kamilo Sanclemente - Strange Forest / Deepwibe Underground
  • Secret Of Elements - Adagio for Notre Dame / InFiné
  • amy michelle - ode to praying to the answering machine / Method
  • Erland Cooper - Movement 7 - Pt. 1 ft. Leo Abrahams / Mercury KX
  • Bryan Senti - Telar (Kaitlyn Aurelia Smith remix) / Naïve
  • Isolée - Rumour / resort island
  • Art School Girlfriend - Clost to the Clouds / Wolf Tone/Fiction
  • Oliver Henry - Whispering / Apex Faction
  • Mint Julep - All along / Unseen
  • Arms And Sleepers - All forgotten ft. Sofia Insua (Where to in thsi World EP) / Stereofox
  • Hot Since 82 - Sinnerman (Henrik Schwarz rmx) (Sinnerman EP) / Knee Deep In Sound
  • Alice Phoebe Lou - Shelter / Alice Phoebe Lou
  • Archaellum - Go nowhere ft. Annastacia Boudwin / This Never Happened
  • Passarella Death Squad - For Love / Passarella
  • Scrimshire - Unforgotten, unforgiven ft. Nat Birchall / Albert´s Favourites
  • Ritual Howls - Dark Ceiling in Tennessee / Felte
  • Para One - Hearing in Tongues / Animal63
  • Oxia - Hold the Night (Hold the Night EP) / Warung
  • Felix Rösch - Sarabande / Modern
  • Mr. Sosa - In your Eyes (edit) / Eton Messy
  • Fazerdaze - Flood into / section1
  • Gorje Hewek - Altitude (Earth EP) / Watergate
  • Bell Orchestre - Water - Light - Shifts (Tim Hecker rmx) / Erased Tapes
  • Flunk - Cherry came too (The Jesus & Mary Chain cover) / Beatservice
  • Berzingue - Panorama (Architectures EP) / Pont Neuf
  • Slam - Covert (Disorder EP) / Soma
  • High Sunn - fall leaves / Spirit Goth
  • Pjusk - Januar ft. Andrew Tasselmyer (Sub EP) / Fnugg Fonogram
  • Teen Daze - Have a nice Time / FLORA
  • Clémentine March - My empty Town (My empty Town EP) / Lost Map
  • Nathan Fake - Vimana / Cambria Instruments
  • Applescal - Aliens (2023 EP) / Atomnation
  • Fontaines D.C. - ´Cello Song / Partisan
  • Eli & Fur - Where I find my Mind / Anjunadeep
  • A Winged Victory For The Sullen - All our Friends are Vampires (All our Friends are Vampires EP) / Ninja Tune
  • Sofia Kourtesis - Madres (Madres EP) / Ninja Tune
  • HÆLOS - Hear me / SOLEAH
  • ANNA - Receiving ft. Laraaji (Jon Hopkins Piano rmx) / Mercury KX
  • Fred again.., Skrillex, Four Tet - Baby again.. / Warners
  • The Chemical Brothers - No Reason / EMI Virgin
  • Alba: - :
  • Foam And Sand - Circle 36 (Foam and Sand) / Nettwerk
  • M83 - Laura (Fantasy) / Mute
  • Niklas Paschburg - Serafico (Panta Rhei) / 7k!
  • Yves Tumor - Operator (Praise a Lord who chews but which does not consume) / Warp
  • Sandrayati - Segala Baru (Safe Ground) / Decca
  • Genevieve Artadi - Plate (Forever forever) / Brainfeeder
  • Yagya - Just for a Moment ft. Benoît Pioulard (Faded Photographs) / Small Plastic Animals
  • Hanakiv - Meditation II (Goodbyes) / Gondwana
  • The Blaze - Bloom (Jungle) / Believe
  • Emiliana Torrini & The Colorist Orchestra - You left me in Bloom (Racing the Storm) / Bella Union
  • Blank Gloss - Sender (Cornered) / Kompakt
  • Fakear - Not only Flowers ft. Hannah Yadi (Talisman) / Nowadays
  • Sorenious Bonk - The Curfew (Paris Mountain) / Shall Not Fade
  • Golden Dregs - American Airlines (On Grace & Dignity) / 4AD
  • Kompilace: - :
  • Moderat - COPY COPY (Logic1000 & Big Ever rmx) (EVEN MORE DATA) / Monkeytown
  • Sepalcure - Love Pressure (VA: Post Whatstep) / Hotflush
  • Tracklist
  • Singly/EPs: - :
  • Nihil Young - Truth Tribe ft. Beacon Bloom (Truth Tribe EP) / Poesie Musik
  • Yagya - The Serpent ft. Saint Sinner / Small Plastic Animals
  • Tim Linghaus - New Life / Blue Spiral
  • Robby East - Marula ft. A.M.R. (Marula/Toucan EP) / This Never Happened
  • SKINNY PELEMBE - Don´t be another / Partisan
  • Smoove & Turrell - IGOTCHA (radio edit) (IGOTCHA SP) / Jalapeno
  • Kellerkind - Physical Aspects of Disco (Somebody EP) / Get Physical Music
  • Arlo Parks - Impurities / Transgressive
  • Chris Hyson - Slow Thing ft. Soren Bryce / Edition
  • Ital Tek - Phantom Pain / Planet Mu
  • Fthmlss - Niagra / Folded Music
  • Bria - When you know why you´re happy (Mary Margaret O'Hara cover) / Sub Pop
  • Mano Le Tough & Kev Sheridan - Sacredilliac (I EP) / Maeve
  • flica - Solar / picoiro
  • Baxter Dury - Aylesbury Boy / Heavenly
  • DJ Koze - Blissda / MY DEAR
  • Rocket Science - Number of the Beast / Seayou
  • Kidnap & pinkpirate - Things change / Different
  • Momma - Bang Bang / Polyvinyl
  • Drone - All I know ft. Snowy / 1985 Music
  • Slow Magic - Eternal Sunshine / Slow Magic
  • K Loveski & Teleport-X - Eranta (Eranta EP) / The Soundgarden
  • Nation Of Language - Sole Obsession / Play It Again Sam
  • Giorgia Angiuli & Rodriguez Jr, - Tuning the Moon (Tuning the Moon EP) / Mobilee
  • Craven Faults - Odda Delf (Abridged version) / Leaf Label
  • Mint Julep - Soon the Sea (Tame/Soon the Sea EP) / Unseen
  • Zero T & Onj - Blow ft. MELONYX (Kilburn Park EP) / The North Quarter
  • Skee Mask - Reviver (ISS009 EP) / Ilian Tape
  • Ebi Soda - Please don´t ft. J Harli / Tru Thoughts
  • Stever Bug - Use me (Piano FM EP) / Aus Music
  • Bibio - S.O.L. (Champagne Eagle rmx) (S.O.L. EP) / Warp
  • Paon & Idaam - 00 Aestling (00 Aestling EP) / LUKINS
  • Silver Moth - The Eternal / Bella Union
  • Sound Of Fractures - Let go / DMY
  • Mark Barrott - Icarus (Icarus (イカロス)/One Friday In September (9月のある金曜日) / Reflections
  • Akira Kosemura - Anywhere else / Schole/Decca
  • The Timewriter - Epic Love Poem (One Blood EP) / Plastic City
  • Cindy Pooch - Issemou / InFiné
  • Icarus - Listen to the Wind / Anjunadeep
  • Youth Lagoon - Idaho Alien / Fat Possum
  • James Heather - Borders ft. Sinemis / LEITER
  • Lawrence Hart - First Light (Music for dark Spaces EP) / Attack Decay Sweet Release
  • Jimpster - Tribute ft. Mavhungu / Freerange
  • Hypnotic Brass Ensemble - Treasure / Hypnotic Brass Ensemble
  • aus - Landia / flau/Lo
  • Kölsch - Cold Air (Speicher 128 EP) / Kompakt Extra
  • Synkro - Tomorrow ft. Marenn Sukie (Emerald EP) / Synkro Musik
  • Booka Shade - Twisted Shadows (Twisted Cadence EP) / Blaufiled Music
  • Rhye - A quiet Voice (Passing EP) / Secular Sabbath
  • Jerro - Give it up ft. Lyrah / This Never Happened
  • Killing Joke - Full Spectrum Dominance / Spinefarm
  • Róisín Murphy - CooCool / Ninja Tune
  • Alba: - :
  • Fever Ray - Shiver (Radical Romantics) / Rabid
  • Sleaford Mods - Pit 2 Pit (UK Grim) / Rough Trade
  • Henrik Lindstrand - Tumlare (Klangland) / One Little Independent
  • Dutch Uncles - End Belief (True Entertainment) / Memphis Industries
  • Frankie Rose - Come back (Love as Projection) / NIGHT SCHOOL
  • Bruno Sanfilippo - Camerinum ft. Vanesa Tómas & Mariel Aguilar (Ver Sacrum) / ad21 Music
  • Wil Bolton - Of Ruins (Like Floating Leaves) / LAAPS
  • Ane Brun - True Colors (Portrayals) / Balloon Ranger
  • H. Hawkline - Suppression Street (Milk for Flowers) / Heavenly
  • Arin Aksberg - 12 (It flows between us) / Projekt
  • SVLBRD - The Crossing (The Waves) / Faint
  • Ben Frost & Francesco Fabris - Magma Fields (Vakning) / Room40
  • Sam Gendel - SWV Medley (COOKUP) / Nonesuch
  • Kompilace: - :
  • Blue Foundation - She could reach the Stars (Selected Work 1999-2002) / KØN
  • Tracklist
  • Singly/EPs: - :
  • Hardt Antoine - Nobody's watching (Nobody's watching EP) / Kompakt
  • Cosmoconection - 128 Miles (Launch EP) / Oath
  • Barrie - Races / Barrie
  • PALLADIAN - Zagara / Loci
  • Simon Doty & My Friend - Follow me ft. Tailor / Anjunadeep
  • Mikkel Rev - Xistence / A Strangly Isolated Place
  • Proc Fiskal - Pic of U / Hyperdub
  • SOLARI - Transfer Point / Here & Now
  • Nabihah Iqbal - This World couldn´t see us / Ninja Tune
  • DJ Psychiatre - Rhythm is Key / Pont Neuf
  • James Ellis Ford - I never wanted anything / Warp
  • Applescal - Sender / Atomnation
  • Alix Perez - Pulsate (VA: Codex 2 EP) / 1985 Music
  • Acopia - Holding on / Acopia
  • FACS - When you say / Trouble In Mind
  • Rome in Reverse - But the Stars won´t follow us ft. Cecilie Penney / Telavivi
  • Secret Of Elements - Shattered Glass / InFiné
  • Oliver Henry - From the Ashes / Apex Faction
  • Men I Trust - Ring of Past / Men I Trust free
  • Om Unit - Prophecy / Om Unit
  • Cephas Azariah - Humility (Lunar Tides EP) / Reflections
  • Tiga - Make me fall in Love (Benny Benassi rmx edit) (Make me fall in Love Remixes EP) / Counter
  • Frameworks - COLD / Independent
  • David Jackson - Can´t stop Thinking of you (Thoughts Feelings EP) / Steel City Dance Discs
  • Braids - Apple / Secret City
  • Echaskech - Neuromantic (Loquence EP) / VLSI
  • Oxygeno - Shocked by Reality (Shocked by Reality EP) / Soma
  • Avalon Emerson - Hot Evening / Another Dove
  • GoGo Penguin - Friday Film Special / XXIM
  • Umber - When the West with Evening glows / Subtempo
  • Pale Blue - No Words (No Words EP) / Crosstown Rebels
  • Lucinda Chua - An Ocean / 4AD
  • Slow Magic - 222 / Slow Magic
  • The Yets - Letter to a Boy (The Yets EP) / Royal Terns
  • Yaeji - Done (let´s get it) / XL
  • Coyu - Snow in Ipanema (Snow in Ipanema EP) / Suara
  • Totally Enormous Extinct Dinosaurs x Redlight - Regulate (Regulate SP) / DFTD
  • Dry Cleaning - Swampy (Swampy EP) / 4AD
  • Bruno Sanfilippo - The Children's Ceremony / ad21 Music
  • Jacques Greene - Believe / LuckyMe
  • Fatima Al Qadiri - Meriem (Gumar EP) / Hyperdub
  • Monrroe & Duskee - Reluctant ft. Nina Arya (Reluctant SP) / Shogun Audio
  • Barry Can´t Swim - Sunsleeper / Ninja Tune
  • The National - New Order T-Shirt / 4AD
  • Ambassadeurs - GLEAM / Ambassadeurs
  • Yves Tumor - Heaven surrounds us like a Hood / Warp
  • Joseph Ray - Cos of you (edit) (Cos of you SP) / Anjunadeep
  • Clark - Clutch Pearlers / Throttle
  • CHVRCHES - Over / Glassnote
  • Paradoks - Depths above (Surrender EP) / This Never Happened
  • ODEZSA - Hopeful (Hopeful EP) / Ninja Tune
  • Daughter - Swim back / 4AD
  • Alba: - :
  • Weval - I saw you (Remember) / Technicolour
  • Benoit Pioulard - Viridiana (Eidetic) / Morr Music
  • Urbs - Ever Golden (Geheimland) / Compost
  • Sabrina Bellaouel - Body (Al Hadr) / InFiné
  • The MFA - Warehouse (Lights out) / Traum Schallplatten
  • Vril - Zūkunftsstrāße (Animist) / Delsin
  • Steve Mason - (Brothers & Sisters) / Double Six/Domino
  • Si Tew - Bouricau (Quietude) / Atjazz Record Company
  • anthéne - Lightbox (Shelter) / Dronarivm
  • Electrosoul System - Chymyrml (Black Album) / KOS.MOS Music
  • Luke Vibert - Nonce Tarter (Machine Funk) / De:tuned
  • bvdub - Fade to feel (excerpt) (Fumika Fades) / EC Underground
  • En Attendant Ana - Same old Story (Principia) / Trouble In Mind
  • Sam Goku - Silver Rushing Streams (The Things we see when we look closer) / Permanent Vacation
  • Daniele Bogon - Altered Sun (Del Suono e Della Luce) / Slowcraft
  • Kompilace: - :
  • Hint - Physical Stamina (Hot Take Intake) / Tru Thoughts
  • Tracklist
  • Singly/EPs: - :
  • Rowee - Till the End ft. One Of Vas (Begin the Life EP) / All Day I Dream
  • East Forest & Peter Broderick - The Barren Burren (The Barren Burren EP) / Bright Antenna
  • Kamilo Sanclemente - Dune / Nova Mova
  • Mint Julep - Sufracing / Unseen
  • Parra For Cuva - Life lately / Parra For Cuva
  • Visionobi - Treeline ft. Mitekiss / Soulvent
  • Thoma - Reset (radio edit) (Reset SP) / Folded Music
  • modern.love - Only ever only you / Akira
  • The American Dollar - Slavic Sunrise (Message To Bears rmx) / Ezhevika
  • Vetle Nærø - Little Dreamer / 7k!
  • Emma Noble - Break down the Walls / Jalapeno
  • Dj.Mc - 5,4,3,2,1 / Hyperdub
  • Dark Sky & ASA 808 - YOWSE / TOYS Berlin
  • Makoto - Into the Vibe / Human Elements
  • Martin Kohlstedt - OHM / Edition Kohlstedt
  • Solee - Sternstunde (Joris Voorn edit) / Spectrum
  • James Alexander Bright - Tigers Roar (Flying Mojito Bros Refrito) / !K7
  • Max Cooper - Spectrum (Guilia Tess rmx) (Unspoken Words Remixes I EP) / Mesh
  • Max Koval - What this (A little Bit of Jazz EP) / Plastic City FX
  • Martyn Heyne - Ludwig´s Wonder / Tonal Institute
  • Memory Play - After Ani (Choice EP) / Control Freak
  • Panayiotis Tassis - Synesthesia (Synesthesia EP) / The Soundgarden
  • Magic Gardening Club - Satellite (Magic Gardening Club EP) / Spirit Goth
  • Black Forces - Body Talk (Back 2 Black EP) / 2MR
  • Kouslin - King (Patterns EP) / Livity Sound
  • Sleep Surgeon - Waiting (VA: Reflections04 EP) / Reflections
  • aus - Swim / Lo
  • Rahill - I smile for E / Big Dada
  • Phil Kieran - Atlantic (Atlantic SP) / Phil Kieran
  • Anna Of The North - Swirl / Play It Again Sam
  • Diana Yukawa - Unfolding (Akira Kosemura rmx) / 1631
  • ODESZA - Equal ft. Låpsley (NASAYA rmx) (The Last Goodbye Remixes N 2 EP) / Ninja Tune
  • Niklas Paschburg - Delphi Waltz / 7k!
  • tomy .45 - filaments / tomy .45
  • Channel Tres - Sleep when dead (Real Cultural Shit EP) / RCA
  • Krissky - Secret to share (Dreamer EP) / Seven Villas
  • Deena Abdelwahed - Dîner (Flagranti OST EP) / Shouka
  • Luca D´Alberto - Beautiful as a Memory / Decca
  • Jasper Tygner - FLLL (Real Time EP) / LG105
  • Jon Kennedy - Incubus / Jon Kennedy Federation
  • Tim Hecker - Lotus Light / Kranky
  • Le Youth - Hologram ft. LeyeT / This Never Happened
  • Eyedress - Flowers & Chocolate / Lex
  • Synkro & LSN - Emerald / Synkro Musik
  • Genevieve Artadi - I know / Brainfeeder
  • Nathan Fake - The Greass ft. Wizard Apprentice / Cambria Instruments
  • Lambert - Pants / Mercury KX
  • Simon Doty - Have you ever? / Anjunadeep
  • Kae Tempest - Nice Idea / Fiction
  • Overmono - Calling out / XL
  • Booka Shade - Pole One 23 (Circulate (Together) EP) / Blaufield Music
  • The Orb - prism / Cooking Vinyl
  • Alba: - :
  • Snow Ghosts - Hawthorn (Fell) / Houndstooth
  • Carlos Cipa - City Waiting (Ourselves, as we are) / Warner Classics
  • Algiers - Cold World ft. Nadah El Shazly (Shook) / Matador
  • Gorillaz - Possession Island ft. Beck (Cracker Island) / Parlophone
  • WAAN - KinK (Echo Echo) / Sonar Kollektiv
  • Max Richter - Tranquility III (SLEEP: Tranquility Base) / Deutsche Grammophon
  • Phil Selway - Make it go away (Strange Dance) / Bella Union
  • Earth Trax - Understand (Closer now) / Lapsus
  • U.S. Girls - St. James Way (Bless This Mess) / 4AD
  • Steve Roach - Stream of Forever (excerpt) (Rest of Life) / Projekt
  • David Brewis - Tomorrow (The Soft Struggles) / Daylight Saving
  • mui zyu - Talk to Death (Rotten Bun for an Eggless Century / Father/Daughter
  • Jonnine - Can I trust the Flowers (Maritz) / Idle Press
  • The Necks - Signal (excerpt) (Travel) / Northern Spy
  • Mathias Grassow - Portals II (Negra) / Mathias Grassow
  • (ghost) - Harvest (Effloresce) / Sun Sea Sky
  • Tracklist
  • Singly/EPs: - :
  • Kamilo Sanclemente - Hypnotized ft. Zalvador (Hypnotized SP) / Nova Mova
  • David Hasert, Minoas Cirillo - Break Silent (Break Silent EP) / Get Physical Music
  • Anna Of The North - I do you / Play It Again Sam
  • Golden Features - Vigil (Willo rmx) (Vigil Remixes EP) / Foreign Family Collective
  • Ah! Kosmos & Büşra Kayıkçı - Bluet / FUU
  • Byron The Aquarius - I love Yo (Akira EP) / Heist
  • Beeson & Dynamite MC - Til 4am / Soulvent
  • Ishmael Ensemble - The Rebuke / Severn Songs
  • Nuage - Pink Television (Pink Television EP) / Phonica
  • Goth Babe - Surfing in Iceland / Goth Babe
  • Stelios Vassiloudis - Running out (Chueca EP) / Otake
  • Eliot Lipp - Know by now / Young Heavy Souls
  • Metronomy - Love Factory ft. Katy J Pearson / Because Music
  • Milton Jackson - Closure (Closure EP) / Freerange
  • Max Cooper - Ascent (Elysian Fields rmx) / Mesh
  • girl in red - October passed me by / Columbia
  • Kyson - Streetlights / B3SCI
  • Teen Daze - New Spirits / Cascine
  • Toh Imago - Monde Interieur / InFiné
  • Ikonika - When you look at me (radio edit) / Hyperdub
  • James Shinra - Miluv (Surface EP) / Analogical Force
  • Pie Eye Collective - Pie's Eyes ft. Hector Plimmer / Albert´s Favourites
  • William Orbit - Starbeam (Dosem rmx) (Starbeam Remixes EP) / Anjunadeep
  • Kosmo Kint - Too Big (Atjazz rmx) (Remix EP) / Toy Tonics
  • Kelela - Happy Ending / Warp
  • GLXY - Dreamers (By Design EP) / Shogun Audio
  • AMS - Eden (Eden EP) / Shall Not Fade
  • Sly5thAve & JSWISS - Never forget (Somebody's gotta do it EP) / Tru Thoughts
  • Kadebostany - Lovelace ft. Vassilina / NSK Music
  • Westerman - Idol; RE-run / Partisan
  • Sound Of Fractures - No one knows me like you ft. Scott Quinn / DMY
  • Cinthie - Light a Fire (Light a Fire EP) / Aus Music
  • Barrie - Unholy Appetite (Nocturne Interlude/Unholy Appetite EP) / Barrie
  • Daniel Avery - Wall of Sleep ft. HAAi (I would if I could EP) / Phantasy Sound
  • Phaeleh - Outside the Lines ft. Shaunna Heckman / Undertow
  • Surgeons Girl - Ash to Soil (Sever EP) / Lapsus
  • Cloud Management - Zielgroup / Altin Village & Mine
  • Nicolas Bougaïeff - We rejoice / Mute
  • Röyksopp - Feel it ft. Maurissa Rose (edit) / Dog Triumph
  • Nosaj Thing - Condition ft. Toro Y Moi / LuckyMe
  • Young Fathers - I saw / Ninja Tune
  • Leftfield - Full Way round ft. Grian Chatten / Virgin
  • Burial - Streetlands (excerpt) (Streetlands EP) / Hyperdub
  • Bonobo - Defender / Outlier
  • Orbital & Sleaford Mods - Dirty Rat / London
  • Alba: - :
  • Bibio - Sharratt (Bib10) / Warp
  • Dry Cleaning - Kwenchy Kups (Stumpwork) / 4AD
  • Dubfire - The Bell tolls (EVOLV) / SCI + TEC
  • Thylacine - Olatu (9 Pieces) / Intuitive
  • Henrik Schwarz & Bugge Wesseltoft - Eye for an Eye ft. Jemma Endersby, Jenniffer Kae & Catharina Schorling (DUO II) / Jazzland
  • Hagop Tchaparian - GL (Bolts) / Text
  • Nick Hakim - M1 (COMETA) / ATO
  • O´Flynn & Frazer Ray - Love Fading (Shimmer) / Technicolour
  • Frankie Cosmos - Fragments (Inner World Peace) / Sub Pop
  • Benoit Pioulard & Jogging House - Commonwealth (excerpt) (Communiqué) / Benoit Pioulard & Jogging House
  • The Soft Pink Truth - Deeper than this? (Is it going to get any deeper than this) / Thrill Jockey
  • Melawati - You and I (Aritmia) / Ellum Audio
  • Erland Cooper - Music for Growing Flowers Pt. 6 (Music for Growing Flowers) / Mercury KX
  • Kornél Kovács - Castles (Hotel Koko) / Studio Barnhus
  • Oh No Noh - Slur (Kanzi) / Teleskop
  • Collisions (Tom Hodge, Ciaran Morahan, Ollie Howell) - Third Motion (Collisions) / Naïve/Believe
  • Kompilace: - :
  • Hidden Orchestra - Disquiet - Harps (Archipelago Source Materials) / Tru Thoughts
  • Arms And Sleepers - From Darkness towards Light (Foam And Sand rmx) (Former Kingdom Remixed) / DXFXWXU Collective
reklama
reklama
reklama