Článek

VÁNOČNÍ VEČÍREK MIRO VE FUCHS2

V hudebním klubu Fuchs2 se bude ve čtvrtek 22.12. konat Vánoční večírek nejintimnějšího a nejtajemnější hudebního festivalu v tuzemsku Miro. 

Silný, citlivý hlas a songwriterství, které obdivují snad všechny generace sledující aktuální dění na hudební scéně. Na vánočním večírku vystoupí AMELIE SIBA se svou kapelou tvořenou neméně talentovanými hudebníky z nezávislé scény – Josef Hradilek (Dukla, Maryland, atd.), Vojta Pejša (Manon Meurt) a Tonda Procházka (teepee a řada dalších). O TAMAŘE se od jejího vzniku mluví jako o zázraku, což může řadu lidí uvádět do rozpaků, ale když na její koncert přijdete bez předsudků a očekávání, tak přesně s tímhle pocitem odcházíte domu. Její debutová deska ANDERSON patří jednoznačně k nejpovedenějším deskám roku – jak hudebně, tak textařsky.

Aka Samuel dokazují, že toxicky maskulinním all white cis-male kapelám už definitivně odzvonilo. Citlivá show pohybující se hudebně od gospelu, přes vlivy amerického indie folku, po taneční elektroniku – to celé zahrané ve dvou lidech na živé nástroje.  Struggling Uncles and Coco Naty – pod tímhle mírně sebeironickým názvem byste si mohli představit ledacos. Jedná se o druhou kapelu Naty Rajnišové z TAMARY a ač se asi přirovnání k TAMAŘE dost nabízí, tahle partička je tvořená ještě dalšími čtyřmi citlivými lidmi a má zcela svébytný zvuk. Texty volně plují od angličtiny, přes francouzštinu k češtině a v každém jazyce nachází kapela trochu jinou, zajímavou polohu.


První deska Rána boybandu ROLE byla taková masterclass hitmakingu a dlouho očekávaná druhá deska se stále ještě klube. Každý koncert je ale příležitostí slyšet, jak asi bude znít. Strhující show bratrů Polákových – Gondor Flames, je totální diktát zábavy. Zábavy, u který se ale nemusíte stydět ani za kapelu, ani za to, že se vám to líbí, což je – ruku na srdce – docela unikát.

Cold Cold Nights jsou za ty léta hraní už takovou stálicí nezávislý scény. Nedávno vydaná deska Ten Years Later ale dokazuje, že se kapela stále posouvá dál – od původního indie folku, přes post rock a emíčko, po lo-fi bedroom pop a další žánry. Jejich koncerty jsou poutavá show – introspektivní i rozjetá. Na vánočním večírku vystoupí s řadou hostů a hostek a koncert doprovodí speciální light design.

VSTUP

1.vlna 250 czk – vyprodáno
2.vlna 300 czk
na místě 350 czk

Link na lístky – bit.ly/FULLHOUSE_vanocni_vecirek_miro

FB EVENT

reklama
reklama
reklama